نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: هرزه نگاری شدید

11032
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45551
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation هرزه نگاری شدید

نامزد من چندین ماه هست که هرزه نگاری میکنه و من متوجه این موضوع شدم از راه های مختلف تلاش کردم که بتونم ریشه مشکل رو پیدا کنم
    اما ایشون همکاری نمیکنن و حتی قبول نمیکنن که تو اینترنت هرزه نگاری میکنن
    ایشون در طول روز چندین بار با من رابطه جنسی برقرار میکنن اما بلافاصله هرزه نگاری میکنن به صورت مخفیانه
    جدیدا منو از خواب بیدار میکنن و رابطه جنسی برقرار میکنن
    قبلا هم ایشون با خانم های سن بالا همسن مادرشون رابطه دوستی و جنسی داشتن
    هرزه نگاری هایی هم که انجام میدن فقط عکس لخت زنان با جسه بزرگ و قوی هیکل وسن بالا هست در صورتی که من ریزه و ظریف هستم
    مدت کوتاهی هم هست که بهشون شک کردم که با خانم بیوه ای رابطه دارن
    ایشون ادعا میکنن خیلی منو دوست دارن و هر سری به گریه میفتن و قول میدن که همه چیو درست کنن اما هر سری بدتر میشن
    باید چیکار کنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : هرزه نگاری شدید

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم نادیده گرفتن این موراد در دروان نامزدی کمکی به شما نمی کند و در این مسیر با توجه به انحرافات جنسی که در نامزد شما مشاهده می شود بهتر است رد همین دوران این مشکلات را جدی تر در نظر بگیرید و با ایشان به روانشناس مراجعه حضوری داشته باشید تا شرایط جنسی ایشان مورد بررسی دقیق قرار گیرد و بتوانیم در این مسیر به ایشان وش ما کمک کنیم.
    دقت داشته باشید که چندبار رابطه جنسی در یک روز و در کنار ان تماشای فیلم و عکس های پورن و به گفته شما رابطه با یک فرد دیگر همه نشان از تمرکز بیش از اندازه بر یک نیاز معمول می باشد که می تواند با مشکلات زیادی شما را در زندگی مشترک همراه کند .
    در این مسیر شما بهتر است بر مبنای شناخت که از ایشان دارید تصمیم گیری کنید چون ابراز پشیمانی بدون بررسی و رفع مشکلات به صورت دقیق و توسط متخصص امکان پذیر نیست .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : هرزه نگاری شدید

نقل قول نوشته اصلی توسط parass نمایش پست ها
    نامزد من چندین ماه هست که هرزه نگاری میکنه و من متوجه این موضوع شدم از راه های مختلف تلاش کردم که بتونم ریشه مشکل رو پیدا کنم
    اما ایشون همکاری نمیکنن و حتی قبول نمیکنن که تو اینترنت هرزه نگاری میکنن
    ایشون در طول روز چندین بار با من رابطه جنسی برقرار میکنن اما بلافاصله هرزه نگاری میکنن به صورت مخفیانه
    جدیدا منو از خواب بیدار میکنن و رابطه جنسی برقرار میکنن
    قبلا هم ایشون با خانم های سن بالا همسن مادرشون رابطه دوستی و جنسی داشتن
    هرزه نگاری هایی هم که انجام میدن فقط عکس لخت زنان با جسه بزرگ و قوی هیکل وسن بالا هست در صورتی که من ریزه و ظریف هستم
    مدت کوتاهی هم هست که بهشون شک کردم که با خانم بیوه ای رابطه دارن
    ایشون ادعا میکنن خیلی منو دوست دارن و هر سری به گریه میفتن و قول میدن که همه چیو درست کنن اما هر سری بدتر میشن
    باید چیکار کنم ؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام .
    از نظر متخصصان علوم رفتاری، هرزه‌نگاری این توان رو داره تا به گونه‌ای بنیادی، اعمال، نگرش‌ها و باورهای جنسی افراد را تغییر بده و حتی تعریف از رفتار جنسی را دگرگون کنه .
    مطرح کردن اثرات و پیامدهای هرزه‌نگاری روی همسران، از این ایده سرچشمه می‌گیره که سکوت درباره این مسئله به هیچ‌وجه راه حل مناسبی نیست و فقط بر پیچیدگی و گسترش مشکل افزایش میده
    درمورد شما باتوجه به روابطی که همسرتون تجربه کرده و مواردی که بیان میکنی به روانشناس مراجعه حضوری کنین تا در مسیر به نتیجه برسین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد